Turkuvaz Medya tarafından 3-6 yaş grubu çocuklar için yayınlanan minikaÇocuk Dergisi’nin dördüncü sayısı raflardaki yerini aldı. Kapak konusunu renklere ayıran dergi, ilgi çeken içeriğiyle bütün çocukları kuşatmayı hedefliyor.

Türkiye’nin seçkin yazar ve çizerleriyle hazırlanan minikaÇocuk Dergisi, eğitici, öğretici ve zengin içeriğiyle dolu dolu bir sayı sunuyor. Genel yayın yönetmenliğini H. Salih Zengin’in yaptığı dergi, çocukların hayal dünyalarını, dil gelişimini, zihinsel ve bedensel becerilerini destekleyecek bir üslupta hazırlanıyor. 3-6 yaş grubundaki çocuğun tek başına yapabileceği etkinliklerin yanında ebeveynlerinin yardımına ihtiyaç duyabileceği sayfalarla da süslenen derginin nisan sayısında Mevlâna İdris, Ayşın Ersoy Erdem, Gülçin Durman, H. Salih Zengin, Merve Özdoğan, Nurten Deliorman, Semih Can, M. Ahmet Demir, Necmettin Asma, Deniz Özen, Servet Gürbüz, Ersin Şahin, Esra İlter Demirbilek, Yavuz Turhan, Esin Şahin ve Berk Öztürk gibi yazar ve çizerler yer alıyor.

Çocukların hayal dünyalarına renklerle ve eğlenceli bilgilerle dâhil olan minikaÇocuk Dergisi’nin yanında Haydi Boyayalım boyama kitabı ve rüzgâr gülü de hediye ediliyor.

%d blogcu bunu beğendi: